alati rohkem kui üks vaatepunkt

elu ilu on vaataja silmades

px px

mis?

Morf on muutumine. Miski ei saa ega peagi olema täna see, mis ta oli eile - ei inimesed, ei kohad, ei suhted, ei seltskonnad. Elu on protsess.

Meid muudab ümbritsev maailm, aga eelkõige muudame ennast ise. Huvitav on enda jaoks märk maha jätta, et oleks hijem võimalus võrrelda.

Tundub, et elu hakkab just huvitavaks minema...

miks?

Eelkõige tähelepanu- ja eneseväljendusvajaduse rahuldamiseks. Olen alati olnud põhimõtteline blogivastane just nendel samadel põhjustel - peab ju leiduma kvaliteetsemaid võimalusi tähelepanu hankimiseks ja tulemuslikumaid viise enese väljendamiseks. Õnneks ma ei häbene (peaaegu) kunagi tunnistada, et ma eksin. Antud juhul ma küll pole kindel, et see on üks nendest juhtudest.

Ma loodan, et mul on pikas perspektiivis ka midagi ütelda. Kui pooledki mu esialgsetest plaanidest teoks saavad, tekib siia päris palju omapäraseid infokillukesi.

kellele?

Popp ja noortepärane on ütelda, et iseendale. Kas sihtgrupp on kohustuslik?

millal?

Kirjutan siia kui mul on midagi ütelda. Või kui mul on igav. Või kui tähelepanuvajadus kasvab üle pea. Mida harvem siia uuendusi tekib, seda põnevam ja kiirem on mu elu, niiet lootkem parimat.

mida?

Aegamööda peaks siia tekkima palju erinevaid sektsioone kõigi maailma asjade kohta, mis on mulle elus olulised. Lisaks igapäevaelu üle soigumisele tuleb ka üldfilosoofilisemaid sõnavõtte, emohala, häid ja/või huvitavaid toiduretsepte, filmikriitikat... Püsige lainel.

px px